MIOT "L" 2024

W dniu 2.03.2024 urodziło się 8 pięknych szczeniąt - 3 pieski i pięć suczek. Mamy jeszcze dostępne dwie suczki i jednego pieska.

Zapraszamy do kontaktu!

Szczenięta jeszcze dostępne

Zdjęcia szczeniąt w 8 tygodniu życia.

Zdjęcia szczeniąt w 5 tygodniu życia.

Dumnie prezentują prawidłowe postawy i piękne kątowanie. Portrety pokazują jakie są słodkie. Taki miot to marzenie każdego hodowcy - prawidłowe, standardowe i zdrowe.

Rodzice

Lebron

Ch Pl Ch Lt LEBRON LeoGinger FCI , PT 1 , PT 2, PT 3, BH-VT, HD A, ED 0, OCD free, JME N/N, B/B, DM N/N , D/d

Lebron jest praprawnukiem naszej pierwszej suczki - Bremy Skandens CS, jej prześliczna córka EVORA Pręgowce z Jasienia była matką LIANY Sarnia Przełęcz, która dała początek świetnej hodowli LeoGinger ( hodowca Ewelina Pyzik). Z kolei obecna właścicielka LEBRONA zwanego po domowemu Bubusiem , była również właścicielką prześwietnego Apacza , CAPRIVI TICKET TO RIDE sprowadzonego z australijskiej hodowli. Stał się on partnerem dla LIANY , urodziła się z tego związku NOON Leo Ginger. Została pokryta "Elvisem" ( Kadamo Now or Never) bedącym w rękach znanej hodowczyni i sędziny - Sarki Stusakovej, suczka z tego związku - ROGUE Leo Ginger jest mamą Lebrona, zaś tatą jest sprowadzony z Australii "Maverick" Macumazahn Qwandoyas TOP GUN mieszkający z Pedrą Fedorovą ( współwłasność z Hanką Pankova). Opisuję tak szczegółowo zawiłości rodzinne , bo chcę podkreślić, że znam niemal wszystkie psy w tym rodowodzie, znam i nawet wyhodowałam osobiście praprababkę. Co z tego wynika ? Otóż znam wszystkie zalety tych psów, ich fajne charaktery, świetne wyniki na wystawach, znam również wady , ale tych jest naprawdę niewiele.

JULA PzJ

JULA PzJ jest wnuczką naszej cudownej, niedawno zmarłej BORY" A By B Unique Resh Zone, tak więc w tym miocie spotykają się nasze dwie cudowne suczki - Brema i Bora.