Mioty Homera

Szósty miot Homera już na świecie !

 

Mamą została ponownie Iga - Inspiracja Commaronne. Szczenięta urodziły się  12.maja 2022 w gdyńskiej hodowli Daktari-Thembo. Urodziło się 10 szczeniąt - 5 dziewczynek i 5 chłopców. Miot jest nadzwyczaj wyrównany, wszystkie szczenięta są na tę chwilę standardowe ( edit - u jednej suczki występuje wada pręgi - multicrown) .

Jeszcze są wolne szczenięta, polecam gorąco świetne charaktery , świetna socjalizacja.

 

*******************************************

Szczenięta Homera i Amalki  są na świecie!

18.kwietnia 2021 urodziły się szczenięta naszego Homera i Amalki z czeskiej hodowli Rhodesian Heart.

Urodziło się 7 suczek i trzy pieski , na tę chwilę wszystkie są standardowe !

Indywidualne zdjęcia szczeniaczków  w pierwszej dobie życia :

 

**************************************************************

Czwarty miot Homera urodził się 25.października 2020

Wszystkie szczenięta już sa w swoich nowych domkach! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Szczenięta maja już prawie 7 tygodni - jeszcze jest jeden piesek wolny  do rezerwacji. Zapraszamy do kontaktu z hodowlą.

Szczenięta zostały zaszczepione, zachipowane i przed Świętami rozjadą się do swoich nowych domków.  W trakcie przeglądu nie stwierdzono żadnych wad anatomicznych czy standardowych, wszystkie maja piękne pręgi, jedna suczka ma do lekki tyłozgryz - do obserwacji.

Zdjęcia szczeniąt w wieku 6 tygodni

 

Urodziło się 7 szczeniąt - trzy pieski i cztery suczki. Mamą została Inspiracja Comaronnie zwaną Igą.

***************************************************************

Trzeci miot Homera urodził się  13.grudnia 2018 w polskiej hodowli Z WERWĄ.

Mamą miotu została śliczna "MIA" Satysfakcja z Werwą (Titi x Pokusa) .Urodziło się 12 szczeniąt - 8 piesków i 4 suczki, wszystkie śliczne i zdrowe.  1 piesek nie ma jednego wicherka w prędze , 1 suczka zostawiła pręgę w brzuszku mamusi, wszystkie mają piękne główki i umaszczenie, niewiele białych znaczeń.

 

Informacje o miocie i dostępności szczeniąt  na stronie hodowli www.werwa.pl

ZDJĘCIA SZCZENIĄT W WIEKU 5 TYGODNI

Dziewczynka Zielona

Dziewczynka Różowa

Dziewczynka Czerwona

Dziewczynka bez pręgi

Chłopiec Zółty

Chłopiec Szary

Chlopiec Pomarańczowy

Chłopiec Plecionka

Chłopiec Niebieski

Chłopiec Granatowy

 

Chłopiec Czarny

Chłopiec Brązowy

DRUGI MIOT HOMERA urodził się 28 czerwca  2017 w słowackiej hodowli LIUWA.

Urodziło się 7 szczeniąt - 4 pieski i 3 suczki. 1 piesek ma 4 wicherki w prędze, 1 dziewczynka ma zrost ogonka i białe skarpetki ( ponad standard) . Pozostałe są standardowe.

Zdjęcia szczeniąt w wieku 6 tygodni

Chłopak zielony- standardowy

Chłopak błękitny - standardowy

Chłopak beżowy - niestandardowy ( dodatkowe koronki w prędze)

Chłopak szary - standardowy

Dziewczynka różowa - standardowa

Dziewczynka pomarańczowa - standardowa

Dziewczynka czerwona - niestandardowa ( białe skarpetki)

Mama szczeniąt to Evening Star of Luanda  po domowemu"Zarka" . Ma cudowny, bardzo przyjazny charakter podobnie jak i Homer. Mamy nadzieję, że  z tego połączenia urodzą się zdrowe, piękne  i wesołe szczenięta.

Zapraszam do kontaktu z hodowlą www.liuwa.pl

Szczenieta maja już tydzień ! Rosną jak na drożdżach.

Pierwsze zdjęcia szczeniąt po urodzeniu

Miot  urodzony 16 styczeń 2017 - Ch.Pl.J.Ch.Pl Nasza Laila z Werwą , hodowla "Z Werwą"

Ostatnie zdjęcia maluchów w wieku 7 tygodni, niedługo trafią do swoich nowych domków... Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

W miocie urodziły się dwa szczeniaki z tyłozgryzem - piesek i suczka, pozostałe są standardowe.

TAJFUN z Werwą

TALENT z Werwą

TANGO z Werwą

TEZA z Werwą (non standard - overshot)

TOPAZ z Werwą

TRAPER z Werwą

TUPET z Werwą

Szczenięta Laili i Homera mają już 3 tygodnie! Są bardzo pogodne, mają  świetny kontakt z człowiekiem. Mają bardzo ładne umaszczenie i główki.

Szczenięta Laili i Homera skończyły dwa tygodnie. Spoglądają już na świat i próbują  stawiać pierwsze nieporadne kroki....

W dniu 16 stycznia na świat przyszły szczenięta po naszym Homerze ( Ch.Pl Lt J.Ch Pl Homer Pręgowce z Jasienia) - 6 piesków i 1 suczka. Szczenięta są zdrowe, wszystkie mają piękne pręgi. U jednego pieska wykryto tyłozgryz.

Więcej informacji na stronie hodowli www.werwa.pl

Słowami właścicielki  suki, przyszłej matki szczeniąt po naszym Homerze

"15.01.2017 roku ma przyjść na świat miot T z Werwą . Wyczekujemy go z niecierpliwością, z radością i z nadzieją – ja i spore grono moich przyjaciół oraz bliższych i dalszych znajomych. Nasza radość z udanego krycia jest tym większa, że oczekujemy szczeniąt bardzo dla nas wszystkich wyjątkowych. Dlaczego? – o tym niżej:
Ojcem oczekiwanego miotu zostanie HOMER Pręgowce z Jasienia. Wybrałam go tym razem jako reproduktora dla Laili z wielu względów. Pies ten, wyhodowany i jednocześnie będący własnością mojej długoletniej serdecznej przyjaciółki i doświadczonej hodowczyni (Renata), wyróżnia się elegancją, szlachetnym typem i pięknym wyrazem. Oprócz tych zalet oraz wspaniałej psychiki i nienagannego zdrowia, posiada także inne, niezwykle cenne dla mnie walory - mianowicie jest potomkiem mojego ukochanego, nieżyjącego już od lat Pokera (MKAI Leoridge) sprowadzonego przeze mnie w 2003 roku z Włoch, a posiadającego czysto amerykański rodowód oraz potomkiem Sambry (Maxwood TSELA) importowanej przed laty przez Renatę - właścicielkę Homera - z RPA. Zarówno Sambra, jak i Poker - dziadkowie Homera - były wyjątkowymi psami, tak pod względem psychiki, jak i eksterieru, a także o wybitnym pochodzeniu. Jeśli dodać do tego, że przyszłe szczenięta będą łączyły w sobie także geny mojej pierwszej rodezjanki - ukochanej Pasji (Na'Nouska Passia de Teufelsort) - założycielki mojej hodowli, sprowadzonej przeze mnie z Francji 19 lat temu, od której wszystko się zaczęło.... oraz geny Apacza (Caprivi Ticket to Ride), sprowadzonego niegdyś, przy moim skromnym doradztwie, przez drugą moją bliską przyjaciółkę Ewę (Ewa) - z Australii, z mojej ulubionej hodowli Caprivi (Cheryl Currie) - to wówczas mamy pełny obraz niezwykłego miotu, niezwykle emocjonalnego, chwytającego za serce, łączącego najcenniejsze nasze psy, niektóre już nieżyjące... i też łączące nasze wieloletnie przyjaźnie, które zaczęły się właśnie przez rodezjany :-) wiele lat temu i trwają do dziś :-) Ten mający się niebawem narodzić, wyjątkowy dla nas wszystkich miot, łączy nas przyjaciół, o których mowa wyżej, ale także jeszcze wiele innych bliskich osób, tu nie wymienionych, a też pośrednio uczestniczących w tym skojarzeniu.. choćby przez ojca Homera - Nazira (GEPARD Pręgowce z Jasienia), z którego właścicielką Betą (Bernadeta) od lat się przyjaźnimy, czy też przez jego matkę Borę (A By B Unique Resh Zone), której hodowczyni Svatka także jest z nami zaprzyjaźniona :-).
Dlatego właśnie ma to być tak wyjątkowy dla nas miot... miot T - jak TOGETHER !! :-)

Więcej informacji o ojcu oczekiwanych szczeniąt można znaleźć na jego stronie: https://rodezjany.info/ , o matce miotu T można przeczytać na jej podstronie: http://werwa.pl/pl/index.php/rhodesiany/suki/laila Znajdziecie tam również zdjęcia przyszłych rodziców. "