Homer - wystawy i osiągnięcia

 

2018

  • 29.04.2018 MWPR Opole
    Klasa Championow : doskonały 4 , sedzia Glenway Dymock (Gb)
  • 22.04.2018 IDS POHORIJE
    Klasa Otwarta : doskonały 1, CAC, resCACIB, sędzia Claudio de Giuliani (I)
  • 21.04.2018 IDS MARIBOR
    Klasa otwarta : doskonały 2, resCAC,sedzia Vlado Piskay (Sk)
  • 08.04.2018 IRA Chemnitz
    Klasa otwarta: doskonały 4 sędzia: Burkhard Seibel ( D)
  • 07.04.2018 IHA SALZBURG
    Klasa Otwarta : doskonały 3, sedzia Ch.Jouanchicot (Fr)

2017

  • 08.10.2017 CACIB Lipica 2
    Klasa Championow : doskonały 3/4, ,sędzia Monika Blaha (A)
  • 07.10. 2017 10 Klubowa Wystawa KRGS Lipica
    Klasa Championów: doskonały 1/4, CAC, KLUBOWY ZWYCIĘZCA sedzia Dorothy Grayson Wood (Gb)
  • 07.10.2017 CACIB Lipica 1
    Klasa championów : doskonała 3 /4,  Hans Almgren (Se)
  • 30.09.2017 CACIB Tulln
    Klasa otwarta: doskonały 1/7, CACA, sedzia Sylvie Desserne (Fr)
  • 24.09 CACIB 2 Osijek (Hr)
    Klasa Championów: doskonały 3/4,  sedzia Peter Harsanyi (Hu)
  • 23.09 CACIB 1 Osijek (Hr)
    Klasa Championów : doskonały 1/4, CAC, CACIB,  BOS,  Peter Klaric (Hr)
  • 22.09 CAC VUKOVAR (HR)
    Klasa championów : doskonała 1/3, CAC, sedzia Valerio Nataletti (I)
  •  2.09.2017 XXV Klubova Vystava CKRR Orlik (Cz)
    Klasa championów : bardzo dobry, sedzia Sharron Taylor (A)
  • 10.06.2017 XXV KCHRR Vystawa Vysoke Myto (Cz)
    Klasa championow: bardzo dobry, 2.najlepsza głowa psy , sędzia Iva Cernohubova ( Cz)
  • 4.06.2017 Derby Winner Show 2017, Nitra
    Klasa Championów: doskonały 6/7,  sędzia Jovanovic Nemanja (RS)
  • 3.06.2017 Grand Prix Slovakia Winner Show 2017, Nitra
    Klasa Otwarta: doskonały 4/5,  sędzia Jursa Josef (Sk)
  • 2.06.2017 President CUP  2017 , NITRA
    Klasa Otwarta: doskonały 3/5,  sędzia Eli-Marie Klepp (N)

21.05.2017 VDH-Europasieger Dortmund
Klasa Championow: doskonały, sędzia Karin van Klaveren (D)

19.05.2017 I A Dortmund
Klasa Championów: doskonały , sędzia Tarjan Annamaria (H)

01.05.2017 CACIB ZADAR, Chorwacja
KLasa Championów: doskonały 4/7, sedzia Hanne Laine Jensen (Dk)

30.04.2017 CACIB ZADAR, Chorwacja
Klasa Championow: doskonały, sędzia Sean Delmar (Irl)

29.04.2017 CACIB ZADAR, Chorwacja
KLasa Championow: doskonały 4/7 sędzia Jos de Cuyper (Be)

28.04.2017 CACIB Zadar, Chorwacja
Klasa Championow: doskonały 3/7, sędzia Jose Homem de Mello (Pt)

26.04.2017, CACIB Dubrovnik, Chorwacja
Klasa Championow: doskonały 4/7, sedzia Claudio De Giulianici (It)

25.04.2017 CACIB Dubrovnik, Chorwacja
Klasa Championow: doskonały, sędzia Cathy Delmar (Irlandia)

23.04.2017 CACIB BAR2, Montenegro
Klasa Championów: doskonały 3, sedzia Nikola Dumezic

22.04.2017 CACIB BAR 1, Montenegro
Klasa championów: doskonały 2, resCAC, sędzia Vojislav Brajovic

08.04.2017 NVP Ostrava
Klasa Championow: doskonały3/4, sędzia Otakar Vondrius (Cz)

17.03.2017 XXI MWPR w Katowicach
Klasa championów: doskonały4/5, sędzia Svend Lovenkjaer (Dk)

04.02.2017 Międzynarodowa Wystawa Psów w Brnie ( Czechy)
Klasa Championów :doskonały 5/13, sędzia Dusan Paunovic (Srb)

2016

  • 13.11.2016 Międzynarodowa Wystawa Psow w Kielcach
    Klasa Championów :doskonały 1/6  CAC, res CACIB  sędzia Manola Poggesi (I)
  • 12.11.2016 Międzynarodowa Wystawa Psow w Kielcach
    Klasa Championów :doskonały 4/6 , sędzia Knut Sigurd Wilberg (GB)
  • 30.10.2016 XXXI IDS Prague EXPO DOG
    Klasa Championow: doskonały, sędzia Wendy Baker ( Aust)
  • 29.10.2016 XXXI IDS Prague Expo Dog
    Klasa Championów : doskonały, sędzia Ann Long-Doyle ( Irl)
  • 09.10.2016 12th IDS LIPICA
    Klasa Championow: doskonały 4/5, sedzia Orit Nevo ( Is)
  • 08.10.2016 11th  IDS LIPICA
    Klasa Otwarta: doskonały 2/2, resCAC sędzia Siret Lepasaar (Ee)
  • 24.09.2015 MWPR we Wroclawiu
    Klasa Championów:doskonały 1/5, CAC, CACIB, BOB, BIG 2, sędzia M.Musiał
  • 13.08.2016 INTERDOG Bohemia Mlada Boleslav
    Klasa Championow : doskonały 4/7, sędzia Sarka Stusakova ( Cz)
  • 07.08.2016 Druskinikai `2016
    Klasa Championow: doskonały 2, sędzia E.Agafonova ( Rosja)
  • 06.08.2016 Druskiennik CUP`16
    Klasa Championow : doskonały 3, sedzia Janet Robbins ( Australia)
  • 05.08.2016 Druskienniki Summer 2016
    Klasa Otwarta: 1/2, CAC , res CACIB, sędzia Dusan Paunovic ( Serbia)
  • 09.07.2016 MWPR w Warszawie (CACIB)
    Klasa Championów: doskonały 3 , sędzia Vija Klucniece ( Lv)
    GRUPA HODOWLANA 3/14 !!!!
  • 02.07.2016 Rhodesian Ridgeback Klubben , Stroby ( Dk)
    Klasa Championow: doskonały, 4/15 , CK, sędzia Rosemary Green ( Australia)
  • 01.07.2016 SRRS, Lund ( Sweden)
    Klasa Championow: doskonały, sędzia Sue Semper ( GB)
  • 26.06.2016 Norsk RR Klubb, Ostfold ( Norwegia)
    Klasa Championow : doskonały , sedzia Karin van Klaveren (D)
  • 12.06.2016 CACIB Derby Winner Show , Nitra
    Klasa Championow: doskonały 3, sedzia Dorota Witkowska (Pl)
  • 11.06.2016 GRAND PRIX Slovakia, Nitra
    Klasa Championow: doskonały 4, sedzia Hana Ahrens (AT)
  • 10.06.2016 CAC NITRA
    Klasa Championow: doskonały , sedzia Eugene Yerusalimsky (RU)
  • 15.05.2016 I Krajowa Wystawa Rhodesian Ridgeback
    Klasa Championów : doskonały 3/5 , sędzia J.S.Berg
  • 14.05.2016 XXIV MWPR w Łodzi
    Klasa Championow: doskonały 4/5 , sedzia J.Coppens
  • 08.05.2016 X Specjalna Wystawa w Lanskroun ( Czechy)
    Klasa Championow : doskonały  sedzia Maxim Nikolski
  • 07.05.2016 XXIV Klubowa Wystawa v Lanskroun( Czechy)
    Klasa Championow: doskonały 1/8, CAC sędzia Sviatlana Radziuk
  • 01.05.2016 XI Krajowa Wystawa Psow Myśliwskich w Manowie
    Klasa Championów : doskonały 1, CAC,Najlepszy Pies w Rasie , BOB, BOG 4, sędzia Elżbieta Sobieszczańska
  • 24.04.2016 XXXV Międzynarodowa Wystawa Psow Rasowych w Opolu
    Klasa Championow : EXC 1, CWC, resCACIB , sędzia Bo Skalin (S)
  • 28.02.2016 Champion of Champions  Dog Show in Leszno
    EXC 2/3 , sędzia Andrzej Każmierski

2015

  • 23.11.2015 IX Międzynarodowa Wystawa Psow Rasowych w Kielcach
    Klasa pośrednia: EXC 1/3 , CWC, sędzia Yolanda Magler Magal ( IL)
  • 08.11.2015  Miedzynarodowa Wystawa Psow Rasowych w Poznaniu
    Klasa Pośrednia: doskonały 2/5, sędzia A.Brabletz
  • 07.11.2015  Miedzynarodowa Wystawa Psow Rasowych w Poznaniu
    Klasa Pośrednia: doskonały 1/5, CWC, CACIB, Najlepszy Pies, sędzia T.Borkowski
  • 04.10.2015 V Krajowa Wystawa Psow Myśliwskich w Solcu Kujawskim
    Klasa pośrednia: EXC 1, CWC, Najlepszy Dorosły Pies, Najlepszy Pies w Rasie, sędzia Danuta Kuczyńska Standełło
  • 11.07.2015 Miedzynarodowa Wystawa Psów  w Warszawie
    Klasa Pośrednia: EXC 2 , sędzia Milivoje Urosevic (Srb)
  • 05.07.2015 XLII Krajowa Wystawa Psow w Olsztynie
    Klasa Pośrednia: EXC 1, CAC, sędzia Bogusława Patrzykont (Pl)
  • 28.06.2015 Klubowa Wystawa Słowackiego Klubu RR Krpacovo
    Klasa Pośrednia : EXC3, sedzia Clair van der Bergh ( Rep Pd.Afryki)
  • 21.06.2015 CACIB BLED II
    Klasa Pośrednia: EXC 1, CAC, CACIB , BOS, sędzia Janet Lobb ( Canada)
  • 20.06.2015 8 Klubowa Wystawa BLED 2015
    Klasa Pośrednia: Exc 3, sędzia Boris Baic ( Slo)
  • 20.06.2015 CACIB BLED I ( Słowenia)
    Klasa Pośrednia: EXC 2, sędzia Jasna Matejcic (Hr)
  • 07.06.2015 Nitra ( Słowacja)
    Klasa Pośrednia: EXC 2, res CAC ,sędzia John Wauben ( Nl)
  • 06.06.2015 Nitra ( Słowacja)
    Klasa Pośrednia: BDB  3, sędzia Grzegorz Weron ( Pl)
  • 05.06.2015 Nitra ( Słowacja)
    Klasa Pośrednia: EXC 2, resCAC, sedzia Czegledi Attila ( Hu)
  • 24.05.2015 HELSINKI ( Finland)
    Klasa pośrednia: BDB 4, sedzia Nummi Erja ( Fin)
  • 23.05.2015 HAMINA (Finland)
    Klasa Pośrednia: BDB 2 , sędzia Paula Heikkinen-Lehkonen ( Fin)
  • 10.05.2015 KChRR X Klubowa Wystawa Vysoke Myto
    Klasa pośrednia: doskonały 2/3 , resCAC ,sędzia Jean Pierre Achtergael  (Be)
  • 09.05.2015 KChRR XXIII Klubowa Wystawa Vysoke Myto
    Klasa pośrednia: doskonały 2/7 , resCAC ,sędzia Liliane de Ridder Onghena (Be)
  • 03.05.2015 XXIII M.W.P.R. w Łodzi
    Klasa pośrednia: doskonały 2, sędzia Viera Stawiarska
  • 01.05.2015 XVIII K.W.P.R w Dobrym Mieście
    Klasa pośrednia: doskonały 1, CWC, BOB , BOG IV , sędzia Elżbieta Sobieszczańska
  • 25.04.2015 XXXIV M.W.P.R. w Opolu
    Klasa pośrednia: doskonały 3, sędzia Ryk
  • 18.04.2015 I Konkursowe Biegi Rhodesian Ridgeback Wozniki
    III lokata psy z wynikiem 183/200 , sędzia W.Siemiatkowski
  • 11.01.2015  V Karnawałowa Wystawa Psów Rasowych w Gdańsku
    Klasa Młodzieży : doskonały 1, Zwycięzca Młodzieży , sędzia : A.Brabletz

2014

  • 30.11.2014 Międzynarodowa Wystawa  w Nitrze ( Słowacja)
    Klasa Młodzieży : doskonały 2/3, sędzia Dvorakova ( SK)
  • 29.11.2014 Międzynarodowa Wystawa  w Nitrze ( Słowacja)
    Klasa Młodzieży : doskonały 2/3, sędzia Vidal Montero Jose ( Portugalia)
  • 23.11.2014 Krajowa w Bydgoszczy
    Klasa Młodzieży : doskonały 1, Zwycięzca Młodzieży , Najlepszy Junior
    sędzia : Elżbieta Chwalibóg
  • 2.11.2014 IDS Herning  , Denmark
    Klasa Młodzieży :  doskonały 1/5, CJC ,Best Junior, Dannish Junior Winner 2014, sędzia Colette Muldoon, Irlandia
  • 1.11.2014 Międzynarodowa Wystawa w Herning , Dania
    Klasa Młodzieży  : bardzo dobry 3/5, sędzia Arvid Goransson Szwecja
  • 18.10.2014 Miedzynarodowa Wystawa Psow Rasowych w Poznaniu
    Klasa Młodzieży : doskonały 1/3, CJC, BJB  , Nominacja do CRUFT 2015  sędzia Małgorzata Wieremiejczyk- Wierzchowska
  • 5. 10. 2014 IV Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich w Bydgoszczy
    Klasa Młodzieży :  doskonały 2 , sędzia Małgorzata Lorenc
  • 30.08.2014 VIII Miedzynarodowa Wystawa Psow Rasowych w Białymstoku
    klasa Szczeniat : wybitnie obiecujący 1 , Najlepsze Szczenię w Rasie , sędzia Kornelija Butrimova (Lt)
  • 24.08.2014 Międzynarodowa Wystawa Psów w Tallinie
    Klasa Szczeniąt : 1 , bardzo obiecujący , Najlepsze Szczenię w Rasie , sędzia Umit Ozkanal ( Turcja)
  • 23.08.2014 Międzynarodowa Wystawa Psów Tallin ( Estonia)
    Klasa Szczeniąt, bardzo obiecujący 1 , Najlepsze Szczenię w Rasie , sędzia Cindy Kerssemejer( Ned)
  • 22.08.2014 Tallin ( Estonia ) Wystawa Klubowa gr VI i VII
    Klasa Szczeniąt, Bardzo obiecujący 1, Najlepsze Szczenię w Rasie , Najlepsze Szczenię Wystawy 3  , sędzia Vilmos Kardos ( Węgry)
  • 27.07.2014 Specjalna Klubowa Wystawa Grupy VI Adazi ( Łotwa)
    Klasa Szczeniąt – doskonała 2/3, sedzia Nikolina Davidovska ( Bułgaria)
  • 27.07.2014  Krajowa Wystawa w Adazi ( Łotwa)
    Klasa Szczeniąt – doskonała 1/2 , Najlepsze Szczenię w Rasie  , sędzia Ligita Zake ( Łotwa)
  • 26.07.2014 Międzynarodowa Wystawa w Adazi ( Łotwa)
    Klasa Szczeniąt  – doskonała 1/2 , Najlepsze Szczenię w Rasie , sędzia Olga Morozova ( Rosja)
  • 29.06.2014 XXII Międzynarodowa Wystawa Psów w Szczecinie
    Klasa Szczeniąt – wielce obiecujący 1/2, Najlepsze Szczenię w Rasie , Najlepsze Szczenię w Rasie  4 ,  sędzia Norman Deshuymere ( B)
  • 22.06.2014 XIX Krajowa Wystawa w Gdyni
    Klasa Szczeniąt – wybitnie obiecujący 1 , Najlepsze Szczenię w Rasie , M.Lorenc
  • 1.06.2014 DERBY Winner Show -Nitra
    Klasa młodszych szczeniąt – wielce obiecujący 2 , sędzia Vlastislav Vojtek SK
  • 31.05.2014 GRAND PRIX Slovakia – Nitra
    Klasa młodszych szczeniąt – bardzo obiecujący 1 , sędzia Tibor Havelka SK
  • 30.05.2014 Krajowa w Senec ( Słowacja)
    Klasa młodszych szczeniąt – bardzo obiecujący 2 , sędzia Veli-Pekka Kumpumak FIN
  • 1.05.2014 KWPR w Dobrym Mieście
    Klasa młodszych szczeniąt , wybitnie obiecujący , najlepsze młodsze szczenię