Miot “J” 2019

 

Wszystkie  szczenięta mają swoje rodziny i  odchodzą  stopniowo do swoich nowych, wspaniałych domów . Będzie bardzo pusto…

****************************************************************************************************************************************

Szczenięta mają już dwa miesiące, czas najwyższy rozpocząć naukę dobrego wychowania. Dzieciaki uczą się chodzenia na smyczy, podstawowych komend posłuszeństwa. Chodzą do psiego przedszkola . Zapoznają się ze światem zewnętrznym – ruchem ulicznym,obcymi ludźmi i dźwiękami,  innymi zwierzętami. Świetnie znoszą jazdę samochodem.

Dziewczynka Zielona – JANA Pregowce z Jasienia, niewystawowa – wolna do rezerwacji

Chłopiec Zółty – JAWOR Pregowce z Jasienia, zarezerwowany.

Dziewczynka Różowa JULA Pregowce z Jasienia w wieku 7 tygodni, zostaje w hodowli

Chłopiec Zielony JACY AMAR TIZIAN Pregowce z Jasienia, w wieku 7 tygodni, zarezerwowany

Chłopiec pomarańczowy – JURAND Pregowce z Jasienia w wieku 7 tygodni , zarezerwowany

Chłopiec granatowy – JAZZ Pregowce z Jasienia, w wieku 7 tygodni zarezerwowany

Chłopiec fioletowy, JOKER PzJ , w wieku 7 tygodni zarezerwowany

Chłopiec brązowy JUNIOR PzJ , w wieku 7 tygodni zarezerwowany

Śpiące piekności …

Piekne zdjęcia w plenerze. Szczenięta skończyły 5 tygodni!

Chłopak żółty – wolny do rezerwacji

Chłopak zielony – wolny do rezerwacji

Fioletowy chłopiec – wolny do rezerwacji !

Seledynowa dziewczynka

Różowa dziewczynka

Chłopiec pomaranczowy

Chłopiec niebieski

Chłopiec granatowy

Chłopiec czerwony

Chłopiec czarny

Chłopiec brązowy

Spacery w ogrodzie pod czujnym okiem rodziny – babci Bory, wujka Homera i mamy Idy

Szczenięta skończyły 4 tygodnie, poniżej zdjęcia z sesji zdjęciowej. Zobaczcie sami jakie słodziaki! Już wiem, że po rodzicach odziedziczyły nie tylko piękne umaszczenie, główki i pręgi , ale również cudowne charaktery!

Przedstawiamy :

Panna Zielona – żaden chłopak mi nie podskoczy ! Spróbuj mnie tknąć, a poczujesz jakie mam ostre ząbki!

Panna Różowa – jestem słodka i wiem o tym. Jestem spokojna i rozważna, ale gdy człowiek odwróci sie na chwilkę , kto rozrabia??? Panna Księżniczka !

Chłopak Zółty – petarda! Iskiereczka , wszedzie go pełno , niczego się nie boi…. Nie daj Boże spotka się z Zielonym….. Awantura gotowa !

Chłopiec Zielony – zawadiaka. Nie ma rozróby bez zielonego chłopaka! Mały ale byk, zadziora , nie odpuści nikomu… Ustąpić pola?! O co to to nie ….

Chłopiec Pomarańczowy – rozważny i romantyczny. Każdy krok wnikliwie przemyślany, sytuacja oceniona. Nim coś postanowi, usiądzie i przemyśli.

Chłopak Niebieski – Przytulak , najbardziej pogodny piesek. Usmiechnięty od rana do wieczora… na zdjęciu postanowił wyglądać dużo poważniej….. Pierwszy zaczął merdać ogonem i w zasadzie merda bez przerwy. Najchętniej siedziałby na rękach swojego człowieka i lizał mu twarz.

Chłopiec Granatowy – Vice Misio, równie puszysty i zażarty na  żarcie. Odważny i przebojowy. Eksploruje nowe obszary bez strachu , z wielką ciekawością.

Chłopiec Fioletowy – rozważny i stonowany, Pan Poważny. Ceni spokój i pełna michę, ale gdy ktoś mu zalezie za skórę nie zawaha się użyć zębów i pazurów ….

Chłopak Czerwony – tak jak kolor obróżki, tak gorące ma serce. Zawadiaka, odważny i nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać … choć to aktualnie tylko owsianka….

Chłopak Czarny z pręga w kształcie Serca lub Pika ( zależy czy patrzeć od dołu czy od góry). Na wystawy niestety nie za bardzo sie nadaje , ale  jest tak kochany przez swoich przyszłych właścicieli, że najpiękniejsze serce ma na… grzbiecie

MR. Brązowy- czyli “Misiek” , pierwszy do michy i zabawy. Taki chłopak do tańca i różańca…. pod warunkiem , że z pełnym brzuszkiem….

 

Szczenięta Idy i Sonnego mają 3 tygodnie, są silne, żywotne i zdrowe! Wszystkie mają piękne główki i umaszczenie.
Mamy jeszcze 3 wolne pieski – standardowe i potencjalnie wystawowe.

Niedługo minie tydzień , gdy szczenięta Idy i Sonnego pojawiły sie na świecie . Pracowicie jedzą i  śpią, niektóre z nich podwoiły swoją wagę urodzeniową.

Szczeniaki mają najlepszą opiekę pod słońcem! Do pomocy w opiece nad szczeniętami ruszyła mama Idy – seniorka Bora . Ofiarnie wylizuje brzuszki, czyści mordki i ogrzewa własnym ciałem.

W dniu 3. marca 2019 na świat przyszedł długo oczekiwany miot Idy i Sonnego. Urodziło się 9 piesków i dwie suczki, wszystkie z pręgami. Wszystkie szczenięta są silne, zdrowe i rozwijają się prawidłowo.

Matką miotu została  nasza najbardziej utytułowana suczka –

CIB Multichampion Multi Grandchampion  MultiBISS IDA Pręgowce z Jasienia


zaś ojcem niezwykle przystojny i utytułowany
C.I.B. Multichampion JWW17 AW`17 Ndoki HIGHLANDER “Sonny”