Ida - wystawy i osiągnięcia

2018

  • 4.02.2018 DUO CACIB BRNO 2018
    Klasa Otwarta  : doskonała 1/8 , CAC, sędzia Viera Dvorakova (Sk)
  • 3.02.2018 DUO CACIB BRNO 2018
    Klasa Championow : doskonała 1/8, CAC, CACIB, Best Female, BOB , nominacja na CRUFTS 2019  sędzia Sarka Stusakova ( Cz), res Best in Group VI sędzia Hana Ahrens (A)
  • 28.01.2018 CACIB KOWNO (Lt )
    Klasa Championow : doskonała 1, CAC Lt, resCACIB sędzia Seichiro Ishimaru (Jap)
  • 27.01.2018 CACIB KOWNO (Lt)
    Klasa Championów: doskonała 1, CAC LT, resCACIB, sędzia Livija Zizevska (Lt)

2017

  • 26.11. XIV MWPR w Kielcach
    Klasa Championow : doskonała 2/7, resCACIB, sedzia Kristina Tar (UA)
  • 25.11.XIII MWPR w Kielcach
    KLasa Championow : doskonała 2/6 , resCACIB, sędzia Zsuzsanna Balogh (Hu)
  • 24.11. XII MWPR w Kielcach
    Klasa Championow : doskonała 2/6, sędzia Lars Widen (Se)
  • 09.11. World Dog Show Lipsk
    Klasa Championow: doskonała ( w 8 na 37) , sedzia Eugeny Kuplyauskas (Rus)
  • 08.11. GERMAN WINNER Lipsk
    Klasa championów : doskonała ( w 8 na 19) , sędzia Juan Naveda Carrero (Esp)
  • 21.10. MWPR w Poznaniu
    Klasa championów: doskonała 1/5, CAC, CACIB, BOS, Nominacja CRUFTS, sędzia M.Wieremiejczyk Wierzchowska
  • 08.10. CACIB LIPICA 2
    Klasa otwarta: doskonała 2/2 resCAC , sędzia Monika Blaha (A)
  • 07.10 10 Klubska Rozstava KRGS Lipica
    Klasa Championów : doskonała, Najlepsza Para Hodowlana , sędzia Dorothy Grayson Wood (GB)
  • 07.10 CACIB Lipica 1 (Slo)
    Klasa otwarta: doskonała, 1/3, CAC, CACIB, nominacja CRUFTS,  sędzia Hans Almgren (Se)
  • 01.10. IHA TULLN (A)
    Klasa otwarta : bardzo dobra, sedzia Beyersdorf Peter (D)
  • 30.09 IHA TULLN (A)
    Klasa otwarta: doskonała, 2/8,resCACA sędzia Sylvie Desserne (F)
  • 24.09 CACIB 2 Osijek (Hr)
    Klasa Pośrednia: doskonała 1/2, CAC, sedzia Peter Harsanyi (Hu)
  • 23.09 CACIB 1 Osijek (Hr)
    Klasa pośrednia: doskonała 1/2, CAC, CACIB,  BOB, BOG 2, Peter Klaric (Hr)
  • 22.09 CAC VUKOVAR (HR)
    Klasa pośrednia : doskonała 1/2, CAC, sedzia Valrio Nataletti (I)
  • 03.09.2017 XIII Specjalni vystava CKRR Orlik ( Cz)
    Klasa Championów; doskonala 1/10, CAC, sedzia Sharron Taylor (Australia)
  • 02.09.2017 XXV Klubova vystava CKRR Orlik (Cz)
    Klasa Championów: doskonała , sedzia Orit Nevo ( Izrael)
    Najlepsza Para Hodowlana - Homer i IDA PzJ
  • 12.08.2017 MVP INTERBOHEMIA Mlada Boleslav
    Klasa Pośrednia: doskonała 2/7, resCAC sedzia Gabriela Ridarcikova (Sk)
  • 22.07.2017 MWPR w Częstochowie - Konopiska
    Klasa championów: doskonała 2/5, sędzia Maciej Lipiec (Pl)
  • 08.07.2017 MWPR w Warszawie
    Klasa Otwarta:doskonała 1/2, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, CACIB, BOS, CRUFTS nomination 18`
    sedzia Viera Staviarska (Sk)
  • 02.07.2017 XLIV Warmińsko-Mazurska Wystawa Psow w Szczytnie
    Klasa Pośrednia: doskonała 1/2 CWC, sędzia Barbara Larska (Pl)
  • 02.07.2017 Klubowa Wystawa Psow Gończych w Szczytnie
    Klasa Pośrednia: doskonała 1/2, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Klubu, BOB, BISS3, sedzia Dorota Witkowska (Pl)
  • 25.06.2017 I MWPR w Kołobrzegu
    Klasa Pośrednia: doskonała 1/2, CAC, Najlepsza Dorosła Suka, CACIB, sędzia M.Lorenc (Pl)
  • 18.06.2017 RRCO Club Show Stadl-Paura
    Klasa Pośrednia: doskonała1/7, CAC, 2. miejsce najlepsza głowa suki, 2.miejsce najlepszy ruch sedzia Tony Agnew (Uk)
  • 17.06.2017 30th RRCO Stadl-Paura ( Austria)
    Klasa Pośrednia: doskonała1/7, CACA, Best Female , BOB, sędzia David H.Bates (Uk)
  • 10.06.2017KCHRR Club Vysokie Myto
    Klasa Otwarta : doskonała 3/15, 2. najlepszy ruch, sędzia Iva Cernohubova (Cz)
  • 4.06.2017 Derby Winner Show 2017, Nitra
    Klasa Otwarta: doskonała 2/7, resCAC, sędzia Jovanovic Nemanja (RS)
  • 3.06.2017 Grand Prix Slovakia Winner Show 2017, Nitra
    Klasa Pośrednia: doskonała 1/5, CAC, resCACIB, sędzia Jursa Josef (Sk)
  • 2.06.2017 President CUP  2017 , NITRA
    Klasa Pośrednia: doskonała2/5, resCAC, sędzia Eli-Marie Klepp (N)
  • 21.05.2017 VDH-Europasieger Dortmund 2017
    Klasa Otwarta: doskonała 1/20, Ant.Dt.Ch.VDH ( 2xCAC), resCACIB, sędzia Tarjan Annamaria (H)
  • 19.05.2017 IA Dortmund 2017
    Klasa Otwarta: doskonała 3/24 , sędzia Karin van Klaveren (D)
  • 13.05.2017 XXV IDS ŁÓDŻ,
    Klasa Championów: doskonała 1/2, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka, BOB sędzia M.Olejnik
    BOG 3 sedzia Andrzej Brabletz
  • 01.05.2017, CACIB ZADAR (Chorwacja)
    Klasa Pośrednia: doskonała 1, sedzia Hanne Laine Jensen (Dk)
  • 30.04.2017, CACIB ZADAR (Chorwacja)
    Klasa Pośrednia: doskonała 3/4, sędzia Sean Delmar (Ie)
  • 29.04.2017, CACIB ZADAR (Chorwacja)
    Klasa Pośrednia: doskonała 1/6 , resCAC HR, sędzia Jose de Cuyper (Be)
  • 28.04.2017 CACIB ZADAR (Chorwacja)
    Klasa Pośrednia: doskonała 1/6, CAC HR, BOS, CACIB sędzia Jose Homem de Mello (Pt)
  • 26.04.2017 CACIB Dubrovnik ( Chorwacja)
    Klasa Pośrednia: doskonala 1/6, CAC HR, sędzia Claudio de Giuliani (It)
  • 25.04.2017 CACIB Dubrovnik (Chorwacja)
    Klasa Pośrednia: doskonała 1/6, CAC HR, CACIB , sędzia Cathy Delmar (Ie)
  • 23.04.2017 CACIB BAR 2 ( Czarnogora)
    Klasa Pośrednia: doskonała 1, CAC, res CACIB (=CACIB), sędzia Nikola Dumezic
  • 22.04. 2017 CACIB BAR 1 ( Czarnogora)
    Klasa Pośrednia: doskonała 1, CAC, CACIB, Najlepsza dorosła suka , BOB, sędzia Vojislav Brajovic
  • 08.04.2017 NVP Ostrava
    Klasa Pośrednia: doskonała 1/5, CAC, Narodni Vitez CAC CMKU, sędzia Otakar Vondrius (Cz)
  • 17.03.2017 XXI MWPR w Katowicach
    Klasa Pośrednia: doskonała1/7, CAC, CACIB, BOS, sędzia Svend Lovenkjaer (Dk)
  • 5.03.2017 Miedzynarodowa Wystawa Psów w Zielonej Gorze ( Drzonków)
    Klasa Pośrednia: doskonała 1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka , sędzia Maciej Kozber
  • 04.02.2017 Międzynarodowa Wystawa Psow w Brnie ( Czechy)
    Klasa Pośrednia: doskonała 1/17, CAC sędzia Dusan Paunovic (Srb)
  • 08.01.2017 Krajowa Wystawa Psow w Gdyni
    Klasa Pośrednia: doskonała 1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka , BOB sędzia Andrzej Szutkiewicz (Pl), BOG 1 sędzia Maciej Lipiec (PL)

2016

  • 13.11.2016 Międzynarodowa Wystawa Psow w Kielcach
    Klasa Młodzieży: doskonała 1/4, Zwycięzca Młodzieży , Junior BOB, sędzia Manola Poggesi (I)
  • 12.11.2016 Międzynarodowa Wystawa Psow w Kielcach
    Klasa Młodzieży: doskonała 1/4, Zwycięzca Młodzieży , Junior BOB, Zwycięzca Rasy , Zwycięzca Grupy VI , sędzia Knut Sigurd Wilberg (GB)
  • Najlepsza Grupa Hodowlana w Rasie, miejsce IV na finałach (12 grup)
  • 30.10.2016 XXXI IDS Prague EXPO DOG
    Klasa Młodzieży: doskonała 1/9, CACJ Junior BOB, sędzia Wendy Baker ( Aust)
    Best Junior in VI Group sędzia Lilliane de Ridder ( Belgia)
  • 29.10.2016 XXXI IDS Prague Expo Dog
    Klasa Młodzieży: doskonała 2/9, sędzia Ann Long-Doyle ( Irl)
  • 09.10.2016 12th IDS LIPICA
    Klasa Młodzieży: doskonała 1/3, CACJ, Najlepsza Suka , BOS ,  sedzia Orit Nevo ( Is)
  • 08.10.2016 11th  IDS LIPICA
    Klasa Młodzieży: doskonała 1/3, CACJ, Junior BOB, nominacja na CRUFT 2017 , sędzia Siret Lepasaar (Ee)
  • 24.09.2015 MWPR we Wroclawiu
    Klasa Młodzieży :doskonała 1/2, CACJ, Zwycięzca Mlodzieży , sędzia M.Musiał
  • 13.08.2016 IDS Interdog Bohemia Mlada Boleslav
    Klasa Młodzieży : doskonała 2/6, sędzia Sarka Stusakova
  • 07.08.2016 Druskininkai `2016
    Klasa Młodzieży: doskonała 1/2, Show Junior Winner , sedzia E.Agafonova ( Rosja)
  • 06.08.2016 Druskienniki CUP`16
    Klasa Młodzieży : doskonała 1/2, Show Junior Winner, sędzia J.Robbins (Australia)
  • 5.08.2016 DRUSKIENNIKI Summer( Litwa)
    Klasa Młodzieży: doskonała 1/2, Show Junior Winner, NOMINACJA NA CRUFT 2017
    sędzia Dusan Paunovic ( Serbia)
  • 31.07.2016 39 KWPR w Chojnicach
    Klasa Młodzieży: doskonała 1, Zwyciezca Młodzieży , Najlepszy Junior , Zwycięzca Rasy BOB , sędzia Maciej Lipiec ( Pl)
  • 17.07.2016 52, KWPR w Koszalinie
    Klasa Młodzieży : doskonała 1/2, Zw. Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwyciezca Rasy BOB , Najlepsza w Grupie VI 2 , sędzia Jadwiga Niciewicz ( Pl)
  • 09.07.2016 MWPR w Warszawie (CACIB)
    Klasa Mlodzieży: doskonała 2/5 , sędzia Vija Klucniece ( Lv)
    NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA 3/14 !!!!
  • 02.07.2016 Rhodesian Ridgeback Klubben , Stroby ( Dk)
    Klasa Mlodzieży: doskonała, 1/6 Junior Winner Bitch, CK, sędzia Orit Nevo (Isr)
  • 01.07.2016 SRRS, Lund ( Sweden)
    Klasa Młodzieży: bardzo dobra , sędzia Ann Woodrow ( GB)
  • 26.06.2016 Norsk RR Klubb, Ostfold ( Norwegia)
    Klasa Młodzieży : bardzo dobra  , sedzia Patrice Johansen (Australia)
  • 12.06.2016 CACIB Derby Winner Show , Nitra
    Klasa szczeniąt : wielce obiecująca 1/ 3, sedzia Dorota Witkowska (Pl)
  • 11.06.2016 GRAND PRIX Slovakia, Nitra
    Klasa Szczeniąt : wielce obiecujaca 1/3 , sedzia Hana Ahrens (AT)
  • 10.06.2016 CAC NITRA
    Klasa Szczeniąt: wielce obiecujaca 1/3 , sedzia Eugene Yerusalimsky (RU)
  • 21.05.2016 XXI Krajowa Wystawa Psow Rasowych w Ustce
    Klasa Szczeniąt: VP1, Najlepsze Szczenię w Rasie, sędzia M.P.Bocianowski
  • 15.05.2016 I Krajowa Wystawa Rhodesian Ridgebackw Łodzi
    Klasa Szczeniąt: VP3/5 sędzia J.Coppens
  • 14.05.2016 XXIV MPR w Łodzi
    Klasa Szczeniąt : VP1/2, Najlepsze Szczenię w Rasie,sędzia J.S.Berg  BISS 1 Puppy
  • 08.05.2016 X Specjalna Wystawa KChRR w Landskroun
    Klasa Szczeniąt: VP 2/8, sędzia Swiatlana Radziuk
  • 07.05.2016 XXIV Klubowa Wystawa KChRR w Landskroun
    Klasa Szczeniąt: VP 4/9 , sędzia Maxim Nikolski
  • 01.05.2016 XI Krajowa wystawa Psow Myśliwskich w Manowie
    Klasa Szczeniąt: VP1, Najlepsze Szczenię w Rasie , sędzia Elżbieta Sobieszczańska
  • 24.04.2016 XXXV Jubileuszowa Miedzynarodowa Wystawa Psow Rasowych w Opolu
    Klasa Szczeniąt : VP1/4 , Najlepsze Szczenię w Rasie , sedzia Bo Skalin ( Swe)
  • 14.02.2016 XII Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy
    klasa młodszych szczeniąt : VP 1 /2 , sędzia Piotr Król
  • IMBIR , klasa młodszych szczeniąt VP1, Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie