Mioty Homera

Planowany miot Homera urodzi sie w grudniu 2018. Więcej informacji wkrótce!

 

DRUGI MIOT HOMERA urodził się 28 czerwca  2017 w słowackiej hodowli LIUWA.

Urodziło się 7 szczeniąt - 4 pieski i 3 suczki.

Zdjęcia szczeniąt w wieku 6 tygodni

Chłopak zielony- standardowy

Chłopak błękitny - standardowy

Chłopak beżowy - niestandardowy ( dodatkowe koronki w prędze)

Chłopak szary - standardowy

Dziewczynka różowa - standardowa

Dziewczynka pomarańczowa - standardowa

Dziewczynka czerwona - niestandardowa ( białe skarpetki)

Mama szczeniąt to Evening Star of Luanda  po domowemu"Zarka" . Ma cudowny, bardzo przyjazny charakter podobnie jak i Homer. Mamy nadzieję, że  z tego połączenia urodzą się zdrowe, piękne  i wesołe szczenięta.

Zapraszam do kontaktu z hodowlą www.liuwa.pl

Szczenieta maja już tydzień ! Rosną jak na drożdżach.

Pierwsze zdjęcia szczeniąt po urodzeniu

Miot  urodzony 16 styczeń 2017 - Ch.Pl.J.Ch.Pl Nasza Laila z Werwą , hodowla "Z Werwą"

Ostatnie zdjęcia maluchów w wieku 7 tygodni, niedługo trafią do swoich nowych domków... Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

TAJFUN z Werwą

TALENT z Werwą

TANGO z Werwą

TEZA z Werwą (non standard - overshot)

TOPAZ z Werwą

TRAPER z Werwą

TUPET z Werwą

Szczenięta Laili i Homera mają już 3 tygodnie! Są bardzo pogodne, mają  świetny kontakt z człowiekiem. Mają bardzo ładne umaszczenie i główki.

Szczenięta Laili i Homera skończyły dwa tygodnie. Spoglądają już na świat i próbują  stawiać pierwsze nieporadne kroki....

W dniu 16 stycznia na świat przyszły szczenięta po naszym Homerze ( Ch.Pl Lt J.Ch Pl Homer Pręgowce z Jasienia) - 6 piesków i 1 suczka. Szczenięta są zdrowe, wszystkie mają piękne pręgi. U jednego pieska wykryto tyłozgryz.

Więcej informacji na stronie hodowli www.werwa.pl

Słowami właścicielki  suki, przyszłej matki szczeniąt po naszym Homerze

"15.01.2017 roku ma przyjść na świat miot T z Werwą . Wyczekujemy go z niecierpliwością, z radością i z nadzieją – ja i spore grono moich przyjaciół oraz bliższych i dalszych znajomych. Nasza radość z udanego krycia jest tym większa, że oczekujemy szczeniąt bardzo dla nas wszystkich wyjątkowych. Dlaczego? – o tym niżej:
Ojcem oczekiwanego miotu zostanie HOMER Pręgowce z Jasienia. Wybrałam go tym razem jako reproduktora dla Laili z wielu względów. Pies ten, wyhodowany i jednocześnie będący własnością mojej długoletniej serdecznej przyjaciółki i doświadczonej hodowczyni (Renata), wyróżnia się elegancją, szlachetnym typem i pięknym wyrazem. Oprócz tych zalet oraz wspaniałej psychiki i nienagannego zdrowia, posiada także inne, niezwykle cenne dla mnie walory - mianowicie jest potomkiem mojego ukochanego, nieżyjącego już od lat Pokera (MKAI Leoridge) sprowadzonego przeze mnie w 2003 roku z Włoch, a posiadającego czysto amerykański rodowód oraz potomkiem Sambry (Maxwood TSELA) importowanej przed laty przez Renatę - właścicielkę Homera - z RPA. Zarówno Sambra, jak i Poker - dziadkowie Homera - były wyjątkowymi psami, tak pod względem psychiki, jak i eksterieru, a także o wybitnym pochodzeniu. Jeśli dodać do tego, że przyszłe szczenięta będą łączyły w sobie także geny mojej pierwszej rodezjanki - ukochanej Pasji (Na'Nouska Passia de Teufelsort) - założycielki mojej hodowli, sprowadzonej przeze mnie z Francji 19 lat temu, od której wszystko się zaczęło.... oraz geny Apacza (Caprivi Ticket to Ride), sprowadzonego niegdyś, przy moim skromnym doradztwie, przez drugą moją bliską przyjaciółkę Ewę (Ewa) - z Australii, z mojej ulubionej hodowli Caprivi (Cheryl Currie) - to wówczas mamy pełny obraz niezwykłego miotu, niezwykle emocjonalnego, chwytającego za serce, łączącego najcenniejsze nasze psy, niektóre już nieżyjące... i też łączące nasze wieloletnie przyjaźnie, które zaczęły się właśnie przez rodezjany :-) wiele lat temu i trwają do dziś :-) Ten mający się niebawem narodzić, wyjątkowy dla nas wszystkich miot, łączy nas przyjaciół, o których mowa wyżej, ale także jeszcze wiele innych bliskich osób, tu nie wymienionych, a też pośrednio uczestniczących w tym skojarzeniu.. choćby przez ojca Homera - Nazira (GEPARD Pręgowce z Jasienia), z którego właścicielką Betą (Bernadeta) od lat się przyjaźnimy, czy też przez jego matkę Borę (A By B Unique Resh Zone), której hodowczyni Svatka także jest z nami zaprzyjaźniona :-).
Dlatego właśnie ma to być tak wyjątkowy dla nas miot... miot T - jak TOGETHER !! :-)

Więcej informacji o ojcu oczekiwanych szczeniąt można znaleźć na jego stronie: http://rodezjany.info/ , o matce miotu T można przeczytać na jej podstronie: http://werwa.pl/pl/index.php/rhodesiany/suki/laila Znajdziecie tam również zdjęcia przyszłych rodziców. "