Bora - wystawy i nagrody

  • 10.06.2017 XXV KCHRR Vysokie Myto (Cz)
    KLasa honorowa: doskonała 1/3 , sędzia Iva Cernohubova (Cz)

2015

  • 28.06.2015 Klubowa Wystawa Słowackiego Klubu RR KrpacovoKlasa Championów: EXC3/7, sedzia Clair van der Bergh ( Rep Pd.Afryki)
  • 21.06.2015 CACIB BLED II
    Klasa Championów: EXC 2, resCAC, sędzia Janet Lobb ( Canada)
  • 20.06.2015 8 Klubowa Wystawa BLED 2015
    Klasa Championow: Exc 1/6, CAC, BOB, Zwycięzca Klubu, sędzia Boris Baic ( Slo)
  • 20.06.2015 CACIB BLED I ( Słowenia)
    Klasa Championów: EXC 3, sędzia Jasna Matejcic (Hr)
  • 07.06.2015 Nitra ( Słowacja)
    Klasa Championow: EXC 2, res CAC ,sędzia John Wauben ( Nl)
  • 06.06.2015 Nitra ( Słowacja)
    Klasa Championow: EXC 3, sędzia Grzegorz Weron ( Pl)
  • 05.06.2015 Nitra ( Słowacja)
    Klasa Championow : EXC 2, resCAC, sedzia Czegledi Attila ( Hu)
  • 24.05.2015 HELSINKI ( Finland)
    Klasa championow: EXC 1, BF3, resCACIB , sedzia Nummi Erja ( Fin)
  • 23.05.2015 HAMINA (Finland)
    Klasa Championow: EXC 4 , sędzia Paula Heikkinen-Lehkonen ( Fin)
    10.05.2015 KChRR X Klubowa Wystawa Vysoke Myto
    Klasa championów : doskonała 3/7  ,sędzia Liliane de Ridder Onghena  (Be)
  • 09.05.2015 KChRR XXIII Klubowa Wystawa Vysoke Myto
    Klasa  championow: doskonała 2/10 , resCAC ,sędzia Jean Pierre Achtergael (Be)
  • NAJLEPSZA GŁOWA SUKI !!! 1 /24
  • 03.05.2015 XXIII M.W.P.R. w Łodzi
    Klasa Championów: doskonała 1 , CWC, resCACIB , sędzia Viera Stawiarska
  • 01.05.2015 XVIII Krajowa Wystawa Psow w Dobrym Mieście
    Klasa Championów : doskonała 1, BOS , sędzia Elżbieta Sobieszczańska
  • 18.04.2015 I Konkursowe Biegi Rhodesian Ridgeback ( Wożniki)
    I tura 40/100 , sędzia W.Siemiątkowski

2014

  • 30.11.2014 Międzynarodowa w Nitrze ( Słowacja)
    Klasa Championów : doskonała 2/4, res CAC, resCACIB  sędzia  Dvorakova (Sk)
  • 29.11.2014 Międzynarodowa w Nitrze ( Słowacja)
    Klasa Championów : doskonała 2/4, res CAC sędzia Vidal Montero Jose ( Portugalia)
  • 2.11.2014 Miedzynarodowa Wystawa w Herning , Dania
    Klasa Championów :  doskonała 1/5, BB1, CAC , CACIB , BOS,Dannish Winner 2014 sędzia Colette Muldoon, Irlandia
  • 1.11.2014 Międzynarodowa Wystawa w Herning , Dania
    Klasa Championów : doskonała 2/5, res CAC, ResCacib, BB2, sędzia Arvid Goransson Szwecja
  • 18.10.2014 Miedzynarodowa Wystawa Psow Rasowych w Poznaniu
    Klasa Championów : doskonała 1/2, CAC, CACIB , BOB , Nominacja do CRUFT 2015  sędzia Małgorzata Wieremiejczyk- Wierzchowska
  • 5. 10. 2014 IV Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich w Bydgoszczy
    Klasa Championów:  doskonała 1 , CWC, BOS , BOB , sędzia Małgorzata Lorenc
  • 30.08.2014 VIII Miedzynarodowa Wystawa Psow Rasowych w Białymstoku
    klasa Championów: 1/2 doskonała , CAC res CACIB, sędzia Kornelija Butrimova (Lt)
  • 24.08.2014 Międzynarodowa Wystawa Psów w Tallinie
    Klasa Championów : 1/2 , doskonała , resCACIB , sędzia Umit Ozkanal ( Turcja)
  • 23.08.2014 Międzynarodowa Wystawa Psów Tallin ( Estonia)
    Klasa Championów : 1/1 , doskonała , CAC , res CACIB , sędzia Cindy Kerssemejer( Ned)
  • 22.08.2014 Tallin ( Estonia ) Wystawa Klubowa gr VI i VII
    Klasa Championów : 3/3 , doskonała , sędzia Vilmos Kardos ( Węgry)
  • 27.07.2014 Specjalna Klubowa Wystawa Grupy VI Adazi ( Łotwa)
    Klasa Championów - doskonała 2/3, CAC , CQ, sedzia Nikolina Davidovska ( Bułgaria)
  • 27.07.2014  Krajowa Wystawa w Adazi ( Łotwa)
    Klasa Championów - doskonała 1/3 , CAC , CQ , BOS , BOB , sędzia Ligita Zake ( Łotwa)
  • 26.07.2014 Międzynarodowa Wystawa w Adazi ( Łotwa)
    Klasa Championów - doskonała 2/5 , CAC , Res Cacib, CQ , sędzia Olga Morozova ( Rosja)
  • 29.06.2014 XXII Międzynarodowa Wystawa Psów w Szczecinie
    Klasa Championów - doskonała 2/3, sędzia Norman Deshuymere ( B)
  • 1.06.2014 DERBY WINNER SHOW 2014 -Nitra
    Klasa Championów - doskonała 1/3 , CAC , sędzia Vlastislav Vojtek SK
  • 31.05.2014 Grand Prix Slovakia 2014 - Nitra
    Klasa Championów - doskonała 2/3, res CAC  , sędzia Tibor Havelka SK
  • 30.05.2014 Krajowa Wystawa w Senec ( Słowacja)
    Klasa Championów - doskonała 1/3 , CAC , sędzia Veli-Pekka Kumpumak
  • 1.05.2014  XVII KWPR w Dobrym Mieście
    Klasa Championów , doskonała, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca płci Przeciwnej , CWC, sędzia Lilianna Bachurzewska (Pl)

2013

  • 21.09.2013 VIII Klubowa Wystawa KCHRR w Lukovej
    Klasa Championow , doskonała 1, CAC, BOS, BOB, BISS  sędzia Sarka Stusakova ( Czechy)
  • 08.09.2013 RRCN Wystawa Klubowa w Houten
    Klasa Championow , doskonała 2/7, sędzia Hanna Mohr ( USA)
  • 01.09.2013 VIII Klubowa Wystawa CKRR , Orlik
    Klasa Championow , doskonała 2/7, res-CAC , sędzia Jan Sigve Berg ( Norwegia)
  • 31.08.2013 European Dog Show, Geneva
    Klasa Championów, doskonała 6/13, sędzia Christian Jouanchicot ( Francja)
  • 30.08.2013 Clubschau RRCS , Versoix , Szwajcaria
    Klasa Championow , doskonała, sędzia Petra Stracke ( Niemcy)
  • 29.08.2013 CAC-CACIB Show Geneva Palexpo
    Klasa Championów, doskonała , sędzia Dr.Steffen Schock ( Niemcy)
  • 11.08.2013 Międzynarodowa w Gdańsku
    Klasa Championów , doskonała , 5/5 , sędzia Jan Coppens
  • 03.08.2013 International Show CACIB , Druskienniki , Litwa
    Klasa Championów, doskonała 1/3, Lt CAC, res CACIB ,sędzia Joan Welsh ( Irlandia)
  • 02.08.2013 International Show CACIB , Druskienniki , Litwa
    Klasa Championow , doskonała 3/3, sędzia Augusto Benedicto S.Santos III ( Filipiny)
  • 28.07.2013 Krajowa w Rydze , Łotwa
    Klasa Championów, doskonała , 3/3, Certificate of Quality,sędzia Natalia Sedykh ( Rosja)
  • 27.07.2013 Wystawa Klubowa VI grupy , Ryga , Łotwa
    Klasa Championow , doskonała , 3/3 , Certificate of Quality , sędzia S. Radjuka ( Białoruś)
  • 27.07.2013 Jaunmarupe , Ryga , Łotwa
    Klasa Championow , doskonała , 3/3 , sędzia Theo Leenen ( Belgia)
  • 29.06.2012 INTERCANIS Brno
    Klasa Championów , doskonała , 2/2, res CAC , sędzia Tibor Havelka
  • 23.06.2013 XVIII Krajowa Wystawa w Gdyni
    Klasa Championów , doskonała 1/1, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy, sędzia Dorota Witkowska
  • 2.06.2013 Wystawa PRESTIGE Leszno
    Klasa Championow , doskonała 1/1, CWC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie, sędzia A. Rajs
  • 25.05. Klubowa Psów Gończych Poznań Antoninek
    Klasa Championów, doskonała 1/3, CWC, Najlepsza Suka w Rasie,Zwycięzca Klubu,
    sędzia Anatoli Zhuk
  • 04.05.2013 CACIB w Pradze
    Klasa Championów, doskonała , 2/3 res-CAC, sędzia Aase Jakobsen
  • 27.04.2013 CACIB w OPOLU
    Klasa Championów, doskonała , 1/3, CWC, res-CACIB, sędzia Andrzej Stępiński
  • 21.04.2013 Wystawa Krajowa w Inowrocławiu
    Klasa Championow , doskonała , 2/2 sędzia Tomasz Mroczek
  • 03.03.2013 Wystawa w Wilnie"Vilnius Cup ` 13" , Litwa
    Klasa Pośrednia, doskonała , 2/3 , sędzia Sean Delmar
  • 02.03.2013 Wystawa w Wilnie" Lithuanian Winner `13" , Litwa
    Klasa Pośrednia, doskonała , 3/3, sędzia Zeljko  Zilnik
  • 24,02,2013 Wystawa Championów w Lesznie
    Doskonała , bez lokaty , sędzia Andrzej Brabletz
  • 10.02.2013 IX Walentynkowa Wystawa w Bydgoszczy
    Klasa Otwarta - doskonała, CWC , 1/3 , sędzia Elżbieta Chwalibóg
  • 9.02.2013 IV Nocna Wystawa w Bydgoszczy
    Klasa Pośrednia - doskonala , CWC 1/3, Zwycięzca , sędzia Dorota Witkowska
  • 03.02.2013 - DUO CACIB BRNO
    Klasa pośrednia -dokonała , CAC, 1/11, res-CACIB , sędzia Viera Dvorakova
  • 02.02.2013-DUO CACIB Brno
    Klasa pośrednia -doskonała, bez lokaty , sędzia - Lenka Frncova
  • 25.01.2013  - III Międzynarodowa w Głogowie
    Klasa Pośrednia - doskonała , CWC , 1/4 , sędzia A. Każmierski
  • 6.01.2013 - II Królewska Wystawa w Mielnie
    Klasa Pośrednia - doskonała , 2/2, sędzia A.Mania

2012

  • 18.11.2012 ? Krajowa w Koszalinie ( Mielno)
    Klasa Pośrednia ? bardzo dobra , 1/1, sędzia Wojciech BurskiW.P.R Poznań
  • 11.11.2012 ? Międzynarodowa w Kielcach
    Klasa Pośrednia ? doskonała , lokata 3/8, sędzia Viera Staviarska
  • 21.10.2012- M.W.P.R w Poznaniu
    Klasa Pośrednia - doskonała, lokata 4/4, sędzia Tomasz Mroczek
  • 08.09.2012 ? Wystawa Klubowa w Holandii, Houten
    Klasa Pośrednia - doskonała, lokata 4/15, sędzia P.Beyersdorf
  • 02.09.2012 ? VII Klubowa Wystawa w Czechach, Orlik
    Klasa Pośrednia- doskonała, lokata 1/13, CAC, Najpiekniejsza suka wystawy, sędzia R. van Akken
  • 01.09.2012 ? XX Klubowa Wystawa w Czechach, Orlik
    Klasa Pośrednia - doskonała, lokata 3/13, sędzia E.Megginson
    II miejsce suki w kategorii  Najpiękniejsza głowa, sedzia E.Megginson
  • 26.08.2012 ? R.R.C.F Nationale Elevage, La Roche sur Foron
    Klasa Pośrednia - doskonała, lokata 4/4, sędzia Christian Jouanchicot
  • 25.08.2012 Wystawa Klubowa we Francji, La Roche sur Foron
    Klasa Pośrednia - doskonała, bez lokaty, sędzia Vanessa Moyano-Gonzalez
  • 12.08.2012 XX M.W.P.R w Sopocie
    Klasa Pośrednia - doskonała, lokata 3/3, sędzia Lenka Frncova
  • 05.08.2012 , XXXV Jubileuszowa Kaszubska W.P.R w Chojnicach
    Klasa Pośrednia - doskonała, lokata 2/2, sędzia Jan Sochalski
  • 22.07.2012 , 48 K.W.P.R w Koszalinie
    Klasa Pośrednia - doskonała, lokata 1/1, sędzia G.Weron
  • 15-07-2012 XVII K.W.P.R w Gdyni
    Klasa Pośrednia - doskonała, lokata 1/1, Zwycięzca, CWC, sędzia Lilianna Bachurzewska
  • 01-07-2012 XXXIX Warmińsko-Mazurska W.P.R w Olsztynie
    Klasa Pośrednia - doskonała ,lokata 1/1, Zwycięzca, CWC, sędzia Małgorzata Lorenc
  • 20.05.2012 ? Światowa Wystawa Psów w Salzburgu, Austria
    Klasa Mlodzieży- dokonała , bez lokaty, sędzia Karin van Klaveren
  • 19.05.2012 , Wystawa Klubowa w Austrii
    Klasa Młodzieży - doskonała, lokata 4/13, sędzia R.van Akken
  • 05.05.2012 XX M.W.P.R w Łodzi
    Klasa Młodzieży - doskonała, lokata 1/3, Zw.Mlodzieży, sędzia A.Brabletz
  • 01.05.2012 XV K.W.P.R w Dobrym Mieście
    Klasa Młodzieży - doskonala, lokata 1/3, Zw.Młodzieży, Zw.Rasy, sędzia A.Stępiński , IV BOG
  • 14.04.2012 XXXVI K.W.P.R w Grudziądzu
    Klasa Młodzieży - doskonała, lokata 1/2, Zw.Mlodzieży , sędzia T.Mroczek
  • 16.03.2012 XVII M.W.P.R w Katowicach
    Klasa Młodzieży - doskonała, lokata 1/8, Zw.Młodzieży, sędzia Jouanchicot Christian
  • 12.02 VIII Walentynkowa W.P.R w Bydgoszczy
    Klasa Młodziezy - doskonała, lokata 2/3, sędzia Andrzej Stępiński
  • 15.01.2012 II Karnawałowa Zimowa W.P.R w Gdańsku
    Klasa Mlodziezy - bardzo dobra, lokata 2/2, sędzia M.Roszkiewicz
  • 06.01.2012 , I Królewska W.P.R Koszalin
    Klasa Młodzieży -doskonała, lokata1/1, Zw.Młodziezy , NJwR, sędzia A.Każmierski
  • 23.10.2011 M.W.P.R Poznań
    Klasa Szczeniąt - wielce obiecująca, lokata 2/2 , sędzia M.P.Bocianowski